punktG


Link 03.06.2008 :: 02:35 Komentuj (2)


My tu sobie gadu rozmowiu pitu pitu hposiu nawiju zagaju spiku a tym czasem, czym do „motylej nogi Tomka Jaworskiego” jest ten gaddem wery bardzo często wspominany UL?

O tuż wszystko zaczęło się w 1969 roku, kiedy to pewna brytyjska aktorka o nazwisku, Joan Henrietta Collins nam znana bardziej jako „ta krejzi wredna mącąca tu i tam też jędza Alexis” zakupiła umieszczoną 1857 metrów pod ziemią tajną ultra mega ahtung fajną Bazę wojskową. Pani Alexisowa po długiej konsultacji ze sztabem projektantów wnętrz zrobiła na trzech piętrach wysokich na trzy metry i szerokich na tysiąc siedemset dwadzieścia dwa następujące przemeblowania: Pierwsze piętro posiadało jak na tamte czasy najnowocześniejsze szafo komputery, które pod okiem profesora Gwintówki miały za zadanie przeliczyć świadomość aktorki by można było ją przenieść do jednego z jej klonów.

Drugie piętro dzięki skradzionej „Gulgamaksjańskiej” technologi multiopletarnej było wypełnione za hibernowanymi trzema tysiącami klonów „Dynastiowej Divy”.

Natomiast na Trzecim pani Joan Collins zamknęła największych myślicieli świata a były to niczego sobie osobistości takie jak: Wielka Dużo myśląca szalona głowa, profesor Kompresor, który po wypiciu magicznej mikstury przybierał ksywę „Fajna Lala tańcząca Gogo na rurze”, Pozytywny brat bliźniak Mojo jojo, Naukowiec z dużych Goog-lach, Alberto Ajsztajnioni, Małpa czytająca gazety oraz profesora z powrotu do przyszłości. Wunder naukowa kadra miała zbudować potężne użądzenie, które by mogło przenosić świadomość aktorki z jednego klona do drugiego tak, aby była wiecznie młoda…

UL posiada jeszcze jedno piętro gdzie zła wiedźma, która wcielała się w postać Alexis uwięziła przedstawicieli obcej i też dzięki serii filmów(teraz już wiemy, dlaczego nie ma piątej części obcego )bardziej znanej cywilizacji poza ziemskiej. Ufoludki zamknięte na dużo spustów i wiele zasów były bestialsko zmuszane do wytwarzania dla „gwiazdy” dużej ilości odjechanych kreacji, w których mogłaby paradować po swoich filmach i serialach.

Wszystko poszłoby zgodnie z planem gdyby nie…(jak w Scooby Doo) wredna banda wścibskich dzieciaków, która wprowadziła niedobry system operacyjny zwany wtedy „Okiennico żaluzje z pasjansem i zegarkiem”. Niestety z nadejściem nowego „serwisłpłakaa” nie było ją stać na wykupienie autoryzowanej wersji do wszystkich komputerów pokrywających powierzchnię tysiąc siedemset dwadzieścia dwóch metrów. Więc by zachować wszystkie kiecki i być w stanie nabyć nowy domeczek gdzieś w bewerychillosos wystawiła nieruchomość na serwisie: „akupsewmordepingwinamomhawirety…bogaty…zgedzie.com/pycnaorerta”

PunktG - JEST TO KRONIKA NASZEJ UCIECZKI PRZED RZECZYWISTOŚCIĄ

 

Wszystko zaczęło się w Styczniu 2008r.

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008

Kategorie

Wyślij wiadomość

Linki

Załóż bloga


WSZELKIE OPINIE KOMENTARZE I UWAGI PROSIMY UMIESZCZAĆ
> TUTAJ <
NINIEJSZĄ STRONĘ POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ WRAZ Z MUZYKĄ GDYŻ RAZEM STANOWIĄ CAŁOŚĆ


powered by Ownlog.com & Fotolog.pl